Pro realitní kanceláře

Nejsme realitní kancelář, proto pro vás nepředstavujeme žádnou konkurenci, naopak, jsme vždy otevřeni kontaktu, protože s Vámi rádi navážeme úzkou a dlouhodobou partnerskou spolupráci, která může oběma stranám přinést nové obchodní případy a příležitosti. Máme zájem o zákazníky, kteří vás pravidelně oslovují s obchodními případy, které vyžadují specifický způsob řešení. Například je nemovitost zatížena dluhy nebo když jeden z majitelů chce prodat svůj podíl, ale neví si s tím rady a proto jde za odborníky ve svém regionu a hledá pomoc. Domníváme se, že z titulu vaší hlavní činnosti nejsou tyto obchodní případy pro vás příliš zajímavé nebo že je prostě nemáte kapacitu řešit a nezbývá tak než zákazníka odmítnout. My to vidíme jako promarněnou příležitost jak z obchodního pohledu, tak že jsme nevyužili šanci pomoci někomu, komu jsme pomoci mohli.

Přesně v tomto momentě bychom na Vaši práci chtěli navázat, respektive kompletní vyřízení obchodního případu převzít tím, že nás s daným klientem propojíte, vše ostatní s klientem již řešíme my na své náklady.

V takovém případě bychom Vám nabídli níže uvedené provizní podmínky:

  1. Pří výkupu nemovitosti takto zprostředkovaného klienta Vám nabízíme provizi ve výši 5% a to s výplatou do 5 pracovních dnů po přepisu v katastru nemovitostí
  2. Pokud se nám následně podaří vykoupit celou nemovitost, což je naším hlavním cílem, smluvně se zavážeme, že daná nemovitost půjde do prodeje exklusivně pouze přes Vaší realitní kancelář s garantovanou provizí za prodej ve výši 5% a to na plné 3 měsíce.

V případě zájmu o další informace kontaktujte přímo našeho manažera, který je zodpovědný za rozvoj B2B spolupráce m.vesely@real-luxembourg.cz, +420 603 890 188