O společnosti

Real Luxembourg je ryze česká společnost specializující se na investice do nemovitostí, jejich zhodnocení a následný prodej.

Zakladatelé společnosti a členové expertního týmu mají za sebou více než 15 letou zkušenost a stovky úspěšně zrealizovaných obchodních transakcí. V roce 2020 Real Luxembourg prošla hloubkovým auditem provedeným renomovanou poradenskou společností, následně začala aplikovat pokročilé interní procesy ve smyslu docílení zvýšení efektivity všech vnitřních i vnějších činností. Postavili jsme a stále rozšiřujeme expertní obchodní teamy, které se specializují na výkupy v přiděleném regionu. Z pražské kanceláře pak poskytujeme kompletní administrativní zázemí, které má hlavní cíl, kterým je podpořit obchod, zjednodušit a zkrátit obslužné procesy a přispět tak k dalšímu zhodnocení na každém obchodním případu.

V průběhu let se společnost Real Luxembourg a.s. vyprofilovala jako specialista na často problematické zadlužené nemovitosti, podílové spoluvlastnictví, tedy na oblast typologicky velmi náročnou na expertízu, čas a nutnost kvalitního zázemí, což jsou faktory, bez kterých v této části realitního trhu nelze dlouhodobě uspět. Naše služby jsou kompletní a to nejen na papíře, ale i ve skutečnosti. Poskytujeme poradenství, znalecké posudky, právní a finanční služby, vše jako celek, služba je pro naše klienty bezplatná. Díky procedurálním a legislativním znalostem se nám daří postupovat rychle, efektivně s maximálním důrazem dotáhnout případ zdárně do konce tak, abychom klientovi pomohli vyřešit vzniklou situaci profesionálně a důstojně.
Uskutečněné výkupy různých typů nemovitostí a zhodnocené finance partnerů a investorů mluví jednoznačně, tato cesta, byť složitá a dlouhá, se ukázala jako tou správnou volbou. Odpracované a zasloužené úspěchy jsou nejen motor a další motivace pro celý team společnosti, ale zároveň nám dávají šanci se dynamicky rozvíjet, zhodnocovat řádově vyšší investiční kapitál a budovat tak krok po kroku konkurenční výhodu, díky které dále posilujeme naše tržní postavení.
Společnost investuje  v krajích, které dobře zná, to zahrnuje Středočeský, Severočeský, Západočeský, Jihočeský , Východočeský kraj a Prahu, jsme si vědomi specifik daných oblastí v detailu na jednotlivé lokality, města i vesnice,  jsme pak schopni s touto regionální znalostí postupovat individuálně, což je velká výhoda jak na straně prodávajícího, když nemovitosti nabíráme do portfolia, tak na straně kupujícího, kdy přes realitní kanceláře vracíme zrekonstruované nemovitosti zpátky na retailový trh. Dokonce by se dalo říci, že často začínáme tam, kde jiní z oboru skončili, věnujeme energii a čas mnoha opomenutým a nedoceněným nemovitostem, které spadly pod radar obecného zájmu. O to větší radost a obchodní úspěch docílíme, když se celý obchodní případ povede dotáhnout do úspěšného konce.
Společnost Real Luxembourg a.s. je equity investor, který ke svým projektům využívá vlastní kapitál nebo kombinovaný cizí kapitál, tedy bankovní či či soukromých investorů. Na následujících stránkách se dočtete o způsobu jeho práce, o přístupu k rizikům a o možnostech, jak se podílet na našich projekt.