Real Luxembourg

O společnosti

Real Luxembourg je ryze česká společnost specializující se na investice do nemovitostí, jejich zhodnocení a následný prodej.

Zakladatelé společnosti a členové expertního týmu mají za sebou více než 15-letou zkušenost a stovky úspěšně zrealizovaných obchodních transakcí. V roce 2020 prošla společnost Real Luxembourg hloubkovým auditem provedeným renomovanou poradenskou společností, následně začala aplikovat pokročilé interní procesy, aby docílila zvýšení efektivity všech vnitřních i vnějších činností.

Akviziční část společnosti se specializuje na analýzu a případný nákup komerčních nemovitostí.

Specialisté na správu se věnují provozu nemovitostí.

Stavební společnost se zabývá rekonstrukcemi nemovitostí.

Součástí skupiny je také investiční fond, který zajišťuje investice pro nákupy nemovitostí prostřednictvím akvizičního oddělení.

Díky procesnímu zapojení všech částí skupiny dosahuje společnost Real Luxembourg efektivních výsledků a spokojenosti všech obchodních partnerů a investorů.

Společnost Real Luxembourg a.s. je equity investor, který ke svým projektům využívá vlastní kapitál nebo kombinovaný cizí kapitál, tedy kapitál bank či soukromých investorů. Na stránce investujte s námi se dočtete o způsobu naší práce, o přístupu k rizikům a o možnostech, jak se podílet na našich projektech.

Kontaktní formulář

Pro další doplňující informace nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.